Prawo spadkowe

Adwokat, prawnik – prawo spadkowe Wrocław

adwokat wrocław prawo spadkowePrawo spadkowe jest jedną z wiodących specjalizacji naszych kancelarii adwokackich. W zakresie związanym z prawem spadkowym prowadzimy wszelkiego rodzaju postępowania sądowe (o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, o zachowek, o uznanie spadkobiercy za nieważnego).

Mamy doświadczenie w sprawach spadkowych związanych z koniecznością podważenia treści testamentu lub stwierdzenia dziedziczenia na podstawie testamentu, który zaginął.

Oprócz pomocy w trakcie procesów sądowych dotyczących prawa spadkowego wspieramy naszych Klientów także w trakcie negocjacji i uzgodnień pomiędzy spadkobiercami dotyczących podziału majątku spadkowego. Potrafimy twardo bronić interesu naszych Mocodawców, jednak jesteśmy też świadomi, że sprawa spadkowa może na zawsze podzielić rodzinę. Naszym zdaniem rola adwokata w toku rozmów dotyczących spadku polega również na podjęciu prób osiągnięcia porozumienia korzystnego dla wszystkich stron.

Udzielamy porad prawnych wyjaśniając zasady funkcjonowania prawa spadkowego i pomagając planować rozrządzenia testamentowe, które mogą się przyczynić do zminimalizowania ryzyka konfliktu pomiędzy spadkobiercami.

Prawo spadkowe – profesjonalny blog prawniczy

Wyrazem naszego zainteresowania prawem spadkowym jest ekspercki blog prawniczy prowadzony przez adwokata Iwo Klisz – http://zachowek.biz.pl/